S.I.P. PHITOGEN входить до складу міжнародного екологічного проекту Green Injections («Зелені ін’єкції»). Ми представляємо бренди провідних європейських виробників: Fidia Farmaceutici S.p.A. (Італія), Regenyal Laboratories (Італія), Belladerm (Латвія).

Проект Green Injections формулює нові стандарти безпеки ін’єкційних препаратів, екологічність виробництва та техніки їх застосування для отримання натурального результату та корекції.

Міжнародний спільний проект «ЕКОЛОГІЯ КРАСИ» очолили дві лідируючі компанії: Fidia Farmaceutici та Regenyal Labоratories.

 

Екологічність – ціла філософія, заснована на розумінні того, що здоров’я людини залежить від навколишнього середовища і що в умовах поганої екології всі зусилля з омолодження не дають очікуваного результату. Важливо знати, де і як вироблено продукт, який допоможе продовжити Вашу молодість, чи відповідає процес виробництва екологічним стандартам.

З цього і починається ЕКОЛОГІЯ КРАСИ ТА МОЛОДОСТІ, тому ми працюємо з косметичними препаратами найвищого класу від провідних світових виробників.

Вони є творцями методів біоревіталізації та біореволюметрії. В основу їхньої діяльності лягли наукові дослідження та сучасні технології виробництва косметичних та медичних препаратів.

На сьогоднішній день препарати на основі гіалуронової кислоти — біоревіталізанти, філери, біореволюметрики, як «екологічні ін’єкції» визнані лідируючими у світі з точки зору безпеки та ефективності.

Новий стандарт якості очищення гіалуронової кислоти надала Fidia Farmaceutici і заявила про те, що препарат може і повинен бути ще безпечнішим та містити ще меншу кількість залишкових домішок, ніж допустимо згідно з євростандартами.

Адже помилково думати, що гіалуронова кислота сама собою є чистим продуктом. Справа саме у ступені її очищення. Залишені при неякісній фільтрації домішки надають на клітини тканин агресивний вплив, такі як, наприклад, алергічні реакції, свербіж, набряклість, відторгнення продукту, капсулювання, ущільнення в місцях введення і т.д. Повне виключення таких симптомів дають препарати Fidia farmaceutici та Regenyal laboratories.

Купити препарати Фідія

Купити препарати Фідія та інших європейських виробників у нас можна завжди. Бренд Fidia Farmaceutici S.p.A. є італійським і пропонує препарати для біоревіталізації. Основні з них: IAL-System (біоревіталізатор), IAL-System ACP (біоревіталізатор), IAL-System DUO (для контурної пластики), IAL-System Lipstick (засіб для губ). Fidia Farmaceutici S.p.A. заснована у 1946 році.
Головна мета – розробка рішень для охорони здоров’я, а також підвищення якості життя людей. Це динамічна компанія, яка запускає нові продукти та експериментує з новими підходами. Вона постійно оновлюється та розвивається. Компанія має понад 1300 патентів (інформація на 2023 рік) з гіалуронової кислоти та понад 310 клінічних досліджень (на 2023 р.), які не припиняються.
Постійно вдосконалюються та поступово посилюють свої позиції в регенеративній медицині. Перед тим, як купити препарати Фідія, рекомендується уважно вивчити каталоги та інструкції. Якщо виникнуть питання, слід проконсультуватися з фахівцем.