ПРЕПАРАТ ДЛЯ БІОРІВОЛЮМЕТРІЇ

Regenyal Idea Bio-expander

Made by Regenyal Laboratories

Regenyal Bio-expander призначений для структурного оновлення позаклітинного матриксу та одночасного поповнення дефіциту об’єму м’яких тканин. Здатність до біокорекції препарату поєднується з постійним та тривалим стимулюванням рецепторів, таким чином, відновлюючи структури шкіри, роблячи її більш еластичною, сяючою та пружною.

Маючи виключно високу еластичність і тиксотропність, Bio-expander чудово розподіляється в тканині, створюючи максимально природний об’єм.

Опис

Regenyal Idea Bio-expander – представляє собою фізіологічний гель, що розсмоктується, стерильний апірогенний, який використовується як наповнювач для корекції середніх, середньо-глибоких зморшок та рубців, а також недоліків в наступних зонах: носо-губні складки, зморшки навколо губ, рубці після акне, зморшки над переніссям, на лобі, шиї, а також відновлення шкіри рук.

Основним компонентом є гіалуронова кислота нетваринного походження, вироблена з-за допомогою бактеріальної ферментації, стабілізована поперечними зв’язками проміж молекулами.

ІННОВАЦІЙНИЙ ПАТЕНТ
REGENYAL IDEA BIO-EXPANDER

Для виробництва використовується гіалуронова кислота трьох видів, що відрізняються молекулярною вагою, яка у вихідних молекул становить 1 млн Да, 2 млн Да і 500 тис. Да.

Молекули ГК з масою 1 млн Да і 2 млн Да є стабілізованими та забезпечують щільність та сітчасту структуру препарату. Фракція, що складається з ГК 500 тис. Да, не стабілізована, надає швидку зволожуючу дію на шкіру та сприяє реструктуруванню тканин.

Завдяки такому поєднанню молекул ГК різної довжини утворюється складна мережа, що не вимагає використання великої кількості агента, що зшиває (BDDE).

Своєчасне додавання активуючого та зшиваючого агентів у ході технологічного процесу дозволяє уникнути утворення надлишкових зшивок та забезпечує високу однорідність продукту.

Препарат спеціально розроблений для використання з канюлею (27G х 4 mm), яка постачається в комплекті.

\

МОНОФАЗНИЙ ГЕЛЬ

\

ШВИДКА ГІДРАТАЦІЯ І ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ТКАНИНИ

\

ПОВНА ДИФУЗІЯ І ВСТРОЮВАННЯ У Тканину

\

РЕСТРУКТУРУВАННЯ ТКАНИНИ

\

ОПТИМІЗОВАНА ЕКСТРУДУВАЛЬНІСТЬ З КАНЮЛІ

Характеристики

Концентрація ГК 25 мг/мл
Молекулярна вага 1 млн Да + 2 млн Да ПОПЕРЕЧНО-ЗШИТОЇ ГК + 10 % ЛІНІЙНА ІНТЕРКАЛЬОВАНА ГК (500 тис. Да)
Зв’язувальний агент ЗАЛИШКОВИЙ BDDE <0,1 М.Д
Умови зберігання при температурі від 2°C до 28°C. Не заморожуйте. Тримати подалі від джерел тепла.
Комплектація 3 шприца об’ємом по 1,1 мл; 3 стерильні голки 26G х 13 мм та 1 канюля 27G х 37 мм

Зони застосування

Основні властивості:

Регенерація
Реструктуризація
Об’єм

Показання:

Щоки
Навколоскулова ділянка
Мандібулярна ділянка
Руки
Шия та декольте

А що коробці?

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.