ПРЕПАРАТ ДЛЯ БІОРІВОЛЮМЕТРІЇ

Regenyal Idea RINOPLAST

Made by Regenyal Laboratories

REGENYAL IDEA RINOPLAST – альтернатива традиційній ринопластиці. Являє собою біоріволюметричний препарат на основі гіалуронової кислоти, спеціально розроблений для корекції форми носа. При застосуванні неінвазивного методу корекції форми носа він забезпечує швидке та безопераційне виправлення певних естетичних дефектів носа (таких як горбинка або «висячий» кінчик носа). Складається з гіалуронової кислоти з поперечною зшивкою та лінійною інтеркаляцією.

Опис

REGENYAL IDEA RINOPLAST –  це медичний засіб, що розсмоктується (стерильний пірогенний фізіологічний гель), він використовується як наповнювач для виправлення глибокого провисання обличчя та для відновлення об’ємів. Його основним компонентом є перехресно зшита гіалуронова кислота нетваринного походження, виготовлена шляхом мікробіологічної ферментації.

Завдяки своїм хімічним властивостям препарат RINOPLAST можна використовувати як в глибокому (надперіостальному) шарі для корекції горбинки носа, так і в більш поверхневому, підшкірному та надхрящовому, шарі для збільшення проекції кінчика носа.

Характеристики
Концентрація ГК 20 мг/0,8 г
Молекулярна вага 1 MLN DALTON + 2 MLN DALTON CROSS-LINKED +
5% LINEAR INTERCALATED HYALURONIC ACID 1 MLN DALTON
Зв’язувальний агент ЗАЛИШКОВИЙ BDDE < 0,1 РРМ
Умови зберігання при температурі від 2°C до 28°C. Не заморожувати.
Тримати подалі від джерел тепла
Комплектація 1 шприц об’ємом 0,8 мл; 2 стерильні голки 23Gх19 мм,
27Gx13 мм та 1 канюля 25Gх38 мм
Зони застосування
Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.