ДВОФАЗНІ професійні пілінги SWEET SKIN

Професійні пілінги Sweet Skin Peel – це запатентований Комплекс αβ гідроксикислот (гліколева,  мигдальна, молочна та саліцилова кислоти), а також спеціальні активні компоненти.

професійні пілінги – ПЕРЕВАГИ SWEET SKIN

Особливість формули професійних пілінгів полягає в тому, що використовується не одна кислота, а комплекс кислот та активних інгредієнтів, які працюють в cінергії. Разом вони:

W

ПРИСКОРЮЮТЬ РЕГЕНЕРАЦІЮ КЛІТИН

W

УСУВАЮТЬ ПОШКОДЖЕНІ КЛІТИНИ

W

ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ПРУЖНІСТЬ ТА СЯЯННЯ ШКІРІ

W

АКТИВІЗУЮТЬ ВИРОБЛЕННЯ ЕЛАСТАНУ ТА КОЛАГЕНУ

ПІЛІНГ ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ ШКІРИ

Sweet Skin Pelli Normali

Призначений для терапії початкових проявів фотостаріння, для проведення поверхневого пілінгу у пацієнтів із нормальною шкірою для освіження кольору та покращення її текстури.

 

ФАЗА 1 αβ ГІДРОКСИКИСЛОТИ

pH 2.2 – Відлущувальна дія порівнянна з гліколевою кислотою 50 %

Містить альфа та бета-гідроксикислоти в різних концентраціях, особливо гліколеву кислоту, що спричиняють глибоке відлущення рогового шару та сприяють проникненню активних речовин з наступної фази.

ФАЗА 2 СПЕЦИФІЧНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ

pH 5.5

Передає активні речовини з антиоксидантною, заспокійливою, пом’якшуючою та зволожуючою дією. Більш того, підвищує pH, що дозволяє більш тривалий час тримати пілінг на шкірі, тим самим посилюючи його ефективність.

 • Гінко Білоба — Стимулює мікроциркуляцію шкіри. Зволожує та покращує еластичність шкіри
 • Гіалуронова кислота — Гідратація та вироблення колагену
 • Бісаболол — Заспокоює та діє проти почервоніння
 • Чайне дерево — Очищує та має антиоксидантну дію. Охолоджує та запобігає подразненню шкіри

УПАКОВКА

2 флакони по  10 мл

ПІЛІНГ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

Sweet Skin Pelli Sensibili

Пілінг для чутливої шкіри використовується для терапії початкових проявів фотостаріння, для проведення поверхневого пілінгу у пацієнтів з тонкою та/або чутливою шкірою для освіження кольору та покращення її текстури.

 

ФАЗА 1 αβ ГІДРОКСИКИСЛОТИ

pH 3 – Відлущувальна дія порівнянна з гліколевою кислотою 25 %

Суміш альфа та бета-гідроксикислот з більш високою концентрацією гліколевої та мигдальної кислот, особливо показаної для чутливої шкіри, оскільки має більший молекулярний розмір, таким чином, вона проникає повільніше та викликає менш глибоке відлущування.

ФАЗА 2 СПЕЦИФІЧНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ

pH 5.5

Передає активні речовини з протизапальною, зволожуючою, заспокійливою та мікроциркуляційно-захисною дією. Більш того, підвищує pH, що дозволяє більш тривалий час тримати пілінг на шкірі, тим самим посилюючи його ефективність.

 • Чорниця — Антиоксидантна та протизапальна дія
 • Гамамеліс Вірджинський — Тонізуюча, заспокійлива, освіжаюча та мікроциркуляційно-захисна дія
 • Гінко Білоба — Стимулює мікроциркуляцію шкіри. Зволожує та покращує еластичність шкіри
 • Іглиця колюча — Захищає шкіру від почервоніння
 • Троянда столиста — Заспокоює, відновлює, загоює та оновлює епідерміс
 • Календула лікарська — Цілюща та протизапальна дія

УПАКОВКА

2 флакони по 10 мл

ПІЛІНГ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

Sweet Skin Pelli Sensibili

Призначений для терапії початкових проявів фотостаріння, для проведення поверхневого пілінгу у пацієнтів з тонкою та/або чутливою шкірою для освіження кольору та покращення її текстури.

Склад:

1 фаза – АХА 15%, pH 3.2

2 фаза – Пантенол, екстракт троянди, аскорбінова кислота, розчинний колаген, токоферил ацетат, сорбітол, гліцин, глюкоза, натрію гіалуронат, алантоїн, ромашка аптечна, гінкго білоба, гамамелія віргінська, черниця, егла.

ПІЛІНГ ПІДСИЛЕНОЇ ДІЇ

Sweet Skin Peel Forte

Застосовується за наявності вираженого фотостаріння. Дана формула має більш інтенсивний вплив, порівняно з SWEER SKIN PEEL для нормальної шкіри. Розгладжує глибокі зморшки, забезпечує пружність та сяяня шкіри.

 

ФАЗА 1 αβ ГІДРОКСИКИСЛОТИ

pH 1.8 – Відлущувальна дія порівнянна з гліколевою кислотою 70 %

Містить гліколеву, мигдальну, молочну та саліцилову кислоти більших відсотків у порівнянні з іншими рецептурами. Її pH більш кислий і завдяки більшій концентрації викликає інтенсивнішу кератолітичну дію.

ФАЗА 2 СПЕЦИФІЧНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ

pH 5.5

Передає активні речовини з антиоксидантною, заспокійливою, пом’якшуючою та зволожуючою дією. Більш того, підвищує pH, що дозволяє довший час тримати пілінг на шкірі, тим самим посилюючи його ефективність.

 • Гінко Білоба — Стимулює мікроциркуляцію шкіри. Зволожує та покращує еластичність шкіри
 • Гіалуронова кислота — Гідратація та вироблення колагену
 • Бісаболол — Заспокоює та діє проти почервоніння
 • Зелений чай — Має антиоксидантну дію та звужує пори. Охолоджує та запобігає подразненню шкіри

УПАКОВКА

2 флакони по 10 мл

ПІЛІНГ ДЛЯ ШКІРИ З АКНЕ

Sweet Skin Peel Acne

Делікатний та ефективний пілінг є дієвою допомогою в лікуванні та профілактиці звичайного акне, вузликово-кістозного акне, себорейного дерматиту та розацеї.

 

ФАЗА 1 αβ ГІДРОКСИКИСЛОТИ

pH 2.5 – Відлущувальна дія порівнянна з гліколевою кислотою 40%

Містить більший відсоток саліцилової кислоти, що має потужний кератолітичний та сальнорегулюючий ефект, особливо показана для лікування акне та жирної шкіри. Зокрема, кислоти цієї фази зменшують гіперкератоз фолікулярної протоки та мають комедолітичну дію.

ФАЗА 2 СПЕЦИФІЧНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ

pH 5.5

Передає активні речовини з протизапальною, зволожуючою, заспокійливою та антибактеріальною дією. Більш того, підвищує pH, що дозволяє більш тривалий час тримати пілінг на шкірі, тим самим посилюючи його ефективність.

 • Нордигідрогуаяретова кислота — Бактерицидна та протизапальна дія
 • Шалфей — Зменшує себорейну гіперсекрецію
 • Реп’ях — Антисептичні, антибактеріальні та протизапальні властивості
 • Колаген — Стимулює фібробласти та зволожує шкіру

УПАКОВКА

2 флакони по 10 мл

ПІЛІНГ ДЛЯ ШКІРИ З АКНЕ

Sweet Skin Peel Acne

Делікатний та ефективний, цей пілінг є дієвою допомогою в амбулаторній терапії у разі лікування шкіри з акне (угрів).

Склад:

1 фаза – АХА 15%, pH 2.4

2 фаза – Шавлія лікарська, лопух, олеанолова кислота, нордигідрогаяретова кислота, пантенол, екстракт троянди, аскорбінова кислота, ретиніл пальмітат, токоферил ацетат.

ПІЛІНГ ДЛЯ ШКІРИ З ДИСХРОМІЄЮ

Sweet Skin Peel Dyschromia

Використовується в комплексній терапії гіперпігментації шкіри різного походження. Агенти з прямою відбілюючою дією, включені у формулу пілінгу, доставляються під час процедури безпосередньо до клітин-мішеней, що суттєво збільшує ефективність освітлення плям безпосередньо після процедури та, крім того, запобігає розвитку постпілінгової гіперпігментації.

 

ФАЗА 1 αβ ГІДРОКСИКИСЛОТИ

pH 2.2 – Відлущувальна дія порівнянна з гліколевою кислотою 50%

Містить альфа та бета-гідроксикислоти в різних концентраціях, особливо гліколеву кислоту, що спричиняють глибоке відлущення рогового шару та сприяють проникненню речовин ФАЗИ 2, що діють проти пігментації.

ФАЗА 2 СПЕЦИФІЧНІ АКТИВНІ РЕЧОВИНИ

pH 5.5

Містить активні речовини, що інгібують тирозиназу, прискорюють розпад меланосом та інгібують конверсію допа-хінону у 5,6-дигідроксиіндол. Більш того, завдяки меншому вмісту кислотного pH дозволяє більш тривалий час тримати пілінг на шкірі, тим самим посилюючи його ефективність.

 • Коєва кислота — Депігментуючі, антибактеріальні та антиоксидантні
 • Солодка — Протизапальна та депігментуюча дії
 • Арбутин — Депігментуючі властивості

УПАКОВКА

2 флакони по 10 мл

Комплекс αβ
\

ГЛИКОЛЕВА КИСЛОТА

Кислота помірної сили (РК 3,83), руйнує зв’язки між кератиноцитами, чим стимулює процес відлущування рогових конвертів, а також підвищує проникність шкіри для інших речовин.

Дізнатись більше інформації

Повторні процедури призводять до зменшення товщини рогового шару, збільшення товщини епідермісу та дерми, ущільнення рогового шару та відновлення бар’єрних функцій епідермісу, збільшення вмісту колагену та глюкозаміногліканів у дермі. При застосуванні у суміші з іншими речовинами відіграє роль «провідника», дозволяючи їм проникати глибше у шкіру. Стимулюючий вплив на клітини шкіри здійснює опосередковано, за допомогою утворення цитокінів.

\

МОЛОЧНА КИСЛОТА

Є складовою так званого NMF (natural moisturizing factor, або натурального зволожуючого фактора) – це одна з речовин, необхідних для підтримки нормального процесу гідратації.

Дізнатись більше інформації

Прискорює природний процес клітинного оновлення, а також відлущування шкіри, діючи більш делікатно, ніж гліколева кислота.

\

САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА

Має активну кератолітичну та яскраво виражену антисептичну дію та посилює проникнення інших топічних речовин. Здійснює сильний стимулюючий вплив на фібропласти за допомогою утворення Fibroblast grow-factor. Крім того, інтенсивно впливає на зародковий шар епідермісу.

Дізнатись більше інформації

Глибоко очищає пори від скупчень себуму, регулює активність сальних залоз.

\

МИГДАЛЬНА КИСЛОТА

Дана альфа-гідроксикислота призначена для пом’якшення поверхневих типів пілінгу, оскільки значний розмір молекули не дозволяє їй проникати в глибину, обмежуючи таким чином сферу її дії верхніми шарами епідермісу.

Дізнатись більше інформації

Підходить для найбільш чутливих типів шкіри, оскільки викликає незначне почервоніння і печіння. При низькій концентрації відрізняється надзвичайною надійністю та делікатністю та надає шкірі щільності та блиску.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.