КРЕМИ REGENYAL ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ

Купити препарати Регеніаль – біоревіталізуючі креми на основі гіалуронової кислоти та P.A.F.

КУПИТИ ПРЕПАРАТИ РЕГЕНІАЛЬ

Рекомендуємо купити препарати Регеніаль за найкращою ціною в S.I.P. PHITOGEN. Regenyal Laboratories – це італійський бренд кремів для домашнього догляду на основі гіалуронової кислоти.

Шкіра є природним бар’єром між тілом та навколишнім середовищем і, отже, піддається екзогенним (сонце, дим, атмосферні агенти, забруднення) та ендогенним (стреси, харчові звички, гормони) щодня.

Здорова шкіра – важлива умова, щоб залишатися фізіологічно молодим, як зовні, так і внутрішньо. Ось чому рекомендується використовувати креми Regenyal – результат передових досліджень у галузі дерматокосметики. Креми Regenyal допомагають збалансувати дерму, запобігти лущенню та розтріскуванню.

Формула кремів Regenyal характеризується двома ексклюзивними інгредієнтами: гіалуронова кислота та P.A.F.

Гіалуронова кислота має велике значення для здоров’я шкіри, тому що вона бере участь у створенні грануляційних тканин, процесах епітелізації та біостимуляції.

P.A.F. (Polyvalent anti-aging factor/полівалентний фактор проти старіння) являє собою з’єднання на основі різних активних компонентів:

Palmitoyl Tripeptide-5 (Пальмітоїл Трипептид-5), водорість Dunaliella Salina, календула, арніка, бісаболол, мелатонін і вітамін Е. Він впливає на ендогенний синтез колагену, забезпечує шкіру необхідними елементами живлення (амінокислоти, мінерали) стимулює мітохондрії.

Palmitoyl Tripeptide-5 (Пальмітоїл Трипептид-5) – це невеликий пептид, який діє як Тромбоспондин I – багатофункціональний білок, що активує TGF-β (Tissue Growth Factor/Фактор Росту Тканини). Останній є ключовим елементом у синтезі колагену, оскільки пов’язує певну послідовність молекули тромбоспондину. Ця послідовність аналогічна послідовності Пальмітоїл Трипептиду-5, який має таку ж здатність активувати TGF-β.

Regenyal sun care SPF 50+
Сонцезахисний крем SPF 50+, 50 мл

Сонцезахисний крем з дуже високим рівнем захисту та біоревіталізуючим ефектом. До складу крему входить гіалуронова кислота і полівалентний фактор, що омолоджує (PAF). Підходить для всіх типів шкіри.

Докладніше…

REGENYAL sun care SPF 50+ color
Солцезахісний крем SPF 50+ color, 50 мл

Сонцезахисний крем з дуже високим рівнем захисту та біоревіталізуючим ефектом.

Докладніше…

Regenyal face cream
Біоревіталізуючий крем для обличчя з гіалуроновою кислотою (0,2 %), 50 мл

Призначений для домашньої терапії та підтримки ефекту після хімічних та механічних пілінгів, лазерного шліфування, біоревіталізації, мезотерапії та контурної пластики.

Докладніше…

Regenyal body cream, 200 ml
Крем РЕГЕНІАЛ для тіла, 200 мл

Крем Regenyal здатний відтворити умови натуральності та рівноваги дерми, мінімізувати стрес, якому піддають шкіру фактори навколишнього середовища та фізіологічні фактори.

Докладніше…