ПРЕПАРАТ ДЛЯ БІОРІВОЛЮМЕТРІЇ

Regenyal Idea

Made by Regenyal Laboratories

Regenyal Idea – препарат для моделювання та відновлення об’єму тканин та корекції дефектів обличчя. Маючи такі характеристики, як пластичність і в’язкість, препарат особливо підходить для корекції середніх, середньо-глибоких зморшок та рубців, а також для збільшення об’єму та покращення контуру губ.

Основним компонентом є гіалуронова кислота нетваринного походження, вироблена з-за допомогою бактеріальної ферментації, стабілізована поперечними зв’язками проміж молекулами.

За допомогою Regenyal Idea можливе проведення різних процедур для корекції таких дефектів обличчя: недостатнього об’єму (зона вилиць і зона нижче вилиць, носогубна зона, куточки губ, зона підборіддя), середніх та глибоких зморшок.

Опис

REGENYAL IDEA – це препарат для Біоріволюметрії, який легко всмоктується. Різна молекулярна вага робить його особливим у всіх випадках, коли треба відновити архітектоніку обличчя. Розподіляється природним шляхом в прилеглих до імпланта зонах, забезпечуючи збалансований і безперервний розподіл речовини. Гіалуронова кислота, що застосовується, є в’язкою та еластичною настільки, що дозволяє зберегти об’єм, не порушуючи можливості покращувати індивідуальну структуру обличчя та зберігати природні риси.

Основні властивості препарату:

  • ЗВОЛОЖЕННЯ
  • ДИФУЗІЙНІСТЬ
  • ФІЗІОЛОГІЧНА КОРЕКЦІЯ
  • ЕФЕКТ ЛІФТИНГУ

Характеристики

Концентрація ГК 25 мг/мл
Молекулярна вага 1 млн Да + 2 млн Да, +7% лінійна інтеркальована ГК 1 млн Да
Домішки білка відсутні
Умови зберігання при температурі від 2°C до 28°C. Не заморожуйте. Тримати подалі від джерел тепла
Комплектація 1 шприц об’ємом 1,0 мл та 2 стерильні голки для ін’єкцій 27 G х 13 мм, 27 G х 19 мм.

Зони застосування

Основні властивості препарату:
Зволоження
Дифузія
Фізіологічна корекція
Ефект ліфтингу

Показання:
Відновлення обсягів
Корекція вилицевої та підшкірної області
Корекція носогубної області
Корекція кутів рота
Корекція підборіддя
Корекція глибоких зморшок

Чотири концепції, втілені в Regenyal Idea:

ВИСОКА БЕЗПЕКА

Компанія «Regenyal Laboratories» запатентувала метод, що забезпечує мінімальний вміст агента BDDE, що здійснює зшивку молекул, відсутність сторонніх домішок та гарантовану стерильність високотехнологічного виробничого процесу, що контролюється на кожному етапі, що зводить до мінімуму ймовірність виникнення побічних ефектів.

АБСОЛЮТНА ЧИСТОТА

Regenyal Idea – препарат високого ступеня чистоти. Гіалуронова кислота, що використовується у складі продукту Regenyal Idea, є тією самою кислотою, яка застосовується в IAL-System та IAL-System ACP – препаратах, відомих своєю високою якістю.

ПЛАСТИЧНІСТЬ І ОДНОРІДНІСТЬ

Використовуються дві форми гіалуронової кислоти, що мають різну молекулярну вагу (2х106 Da, 1х106 Dа), які активовані та пошиті в єдину фазу. Отримана таким чином маса характеризується рівномірним розподілом поперечних зв’язків та наявністю єдиної стереохімічної просторової конфігурації (завдяки наявності ланцюжків молекул гіалуронової кислоти різної довжини), що забезпечує калібровані та постійні пластичні властивості, що є дуже цінною якістю для полегшення зміни об’єму тканини.

АБСОЛЮТНА ЧИСТОТА

Regenyal Idea – препарат високого ступеня чистоти. Гіалуронова кислота, що використовується у складі продукту Regenyal Idea, є тією самою кислотою, яка застосовується в IAL-System та IAL-System ACP – препаратах, відомих своєю високою якістю.

СТІЙКІСТЬ

Висока ефективність процесу утворення сітчастої структури забезпечує тривалу високу міцність імплантату.

А що у коробці?

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.