ПРЕПАРАТ ДЛЯ БІОРІВОЛЮМЕТРІЇ

Regenyal Idea BIOEXPANDER

(оновлена формула)

Made by Regenyal Laboratories

REGENYAL IDEA BIOEXPANDER – це ПЕРШИЙ препарат в серії Regenyal Idea, виготовлений із застосуванням ДВОХ технологій виробництва: БІОРІВОЛЮМЕТРІЇ та МУЛЬТИФРАКЦІЙНОЇ БІО-ІНДУКЦІЇ. Це означає, що лінійна гіалуронова кислота перед процесом інтеркаляції далі розподіляється на 5 фракцій з різною молекулярною масою, що значно підсилює реструктуризуючу та регенеруючу дію продукту. Здатність до біокорекції препарату поєднується з постійним та тривалим стимулюванням рецепторів, таким чином, відновлюючи структури шкіри, роблячи її більш еластичною, сяючою та пружною.

Опис

Regenyal Idea BIOEXPANDER – це медичний засіб, що розсмоктується (стерильний, апірогенний і фізіологічний гель), який використовується як наповнювач для корекції середніх, середньо-глибоких зморшок та рубців, а також недоліків в наступних зонах: носо-губні складки, зморшки навколо губ, рубці після акне, зморшки над переніссям, на лобі, шиї, а також відновлення шкіри рук.

Його основним компонентом є перехресно зшита гіалуронова кислота нетваринного походження, виготовлена шляхом мікробіологічної ферментації.

Характеристики

Концентрація ГК 25 мг/мл
Молекулярна вага 1М Дальтон + 2M Дальтон ПОПЕРЕЧНО-ЗШИТОЇ ГК + 10% ЛІНІЙНА ІНТЕРКАЛЬОВАНА ГК (2K Дальтон + 100К Дальтон + 200К Дальтон + 500К Дальтон + 1М Дальтон)
Зв’язувальний агент Залишковий BDDE <0,1 М.Д.
Умови зберігання при температурі від 2°C до 28°C. Не заморожуйте. Тримати подалі від джерел тепла.
Комплектація 3 шприца об’ємом по 1,1 мл; 3 стерильні голки 26Gх13мм та 3 канюлі 27Gх37мм

Зони застосування

А що коробці?

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.