ПРЕПАРАТ ДЛЯ БІОРЕВОЛЮМЕТРІЇ

IAL-System DUO

Made by Fidia Farmaceutici

Гіалуронова кіслота в препараті заснована на технології комплексного зв’язування молекул гіалуронової кислоти MU.C.H. (MUlti-Crosslinked Hyaluronan), що поєднує технології BDDE та ACP. Технологія BDDE створює свого роду клітку, яка має високу стійкість до ферментативної деградації та зв’язує воду для підтримки об’єму протягом довгого часу. ACP, що потрапляє в сітку зшиваючих агентів (BDDE), вивільняє низькомолекулярну гіалуронову кислоту, яка запускає біологічну відповідь для синтезу матриці.

Технологія MU.C.H. поєднує корекцію об’єму обличчя та відновлення обсягу тканин.

Препарат упакований у стерильний одноразовий шприц 1,0 мл із заднім упором, який постачається в комплекті з 2 голками 27 G (12,7 мм).

Тільки для застосування лікарем.

Опис

Препарат призначений для корекції “Локальної гіповолюметрії” у тих зонах, де дефіцит гіподерми переважає над вираженістю атрофічних змін. Препарат вводиться глибоко в підшкірну клітковину за допомогою голки або канюлі.

Одночасно з негайним відновленням обсягу в певній ділянці ефір ГК (АСР), що входить до складу препарату, піддається процесу гідролізу, вивільняючи фрагменти інтерактивної гіалуронової кислоти різної молекулярної ваги, що стимулює реконструктивні процеси тканини, здійснюючи омолоджуючий ефект.

IAL-SYSTEM DUO — це більше ніж філер: розгладжує дрібні та глибокі зморшки, покращує симетрію та зменшує обвисання, здійснює підтяжку щік і повне відновлення овалу обличчя.

Основні переваги: м’яке наповнення, корекція та відновлення.

Характеристики

Дія ГК Розгладження, корекція, відновлення, ліфтинг
Технологія MU.C.H. (комплексного зв’язування молекул гіалуронової кислоти) ACP+BDDE
Концентрація ГК 2,5 %
Склад Поперечно-зшита гіалуронова кислота + ACP (самозшита гіалуронова кислота) 2,5 %, інші компоненти: хлористий натрій, вода для ін’єкційних препаратів.
Об’єм шприца 1,0 мл
Глибина для ін’єкцій Глибоко в підшкірну клітковину
Комплектація Шприц із заднім упором та 2 стерильними голками 27 G (12,7 мм)
Техніки введення Лінійна/болюсна/мікроканюльна
Температура зберігання 2-8°С

Гіалуронова кислота для обличчя

Гіалуронова кислота для обличчя застосовується у косметології для всіх типів шкіри. Препарат впливає на шари епідермісу та виявляє досить глибокий зволожуючий ефект. Має легку структуру і робить шкіру жирної. Багато виробників косметики пропонують продукцію із вмістом саме цього компонента. Тому що гіалуронова кислота – або на сленгу гіалуронка – є найпотужнішим зволожувачем шкіри. Вона досить добре приймається клітинами та наповнює їх. Так само такі препарати підходять для всіх типів шкіри, різного віку, плюс не має протипоказань. Гіалуронова кислота для обличчя сприяє “розгладжуванню” зморшок завдяки глибокому зволоженню всіх шарів епідермісу, зникненню “сухості” шкіри і почуття “стягнутості”. Ефективно та дбайливо заспокоює її та вирівнює тон – знімає роздратування та запалення. Кількість природної гіалуронової кислоти в організмі будь-якої людини поступово зменшується. Більше гіалуронки в організмі немовляти, а з віком її вироблення падає, і не тільки в шкірі. Тому дуже затребуваними є препарати, які містять гіалуронову кислоту, для обличчя та решти ділянок шкіри.
Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.