КОСМЕТИКА ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ

Dermo Q-ore W3

Made by Regenyal Laboratories

DERMO Q-ORE OMEGA 3 CREMA, 50 мл

Відновлюючий крем, що зволожує, володіє широким спектром впливу на шкіру. Omega 3 забезпечує прискорення регенерації, відновлює оптимальний гідроліпідний баланс, ефективно оберігає чутливу шкіру від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Опис

Крем забезпечує прискорення регенерації, відновлює оптимальний гідроліпідний баланс, ефективно оберігає чутливу шкіру від впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. Препарат знімає сухість та дратівливість шкіри, зникає відчуття стягнутості та напруженості. Крем рясно зволожує шкіру, захищає її від різких температурних стрибків, дозволяючи не реагувати на них так гостро. Постійне зволоження допомагає шкірі завжди залишатися в тонусі, незалежно від навколишніх умов.

Крем містить альфа-ліноленову кислоту, яка завдяки своїм гідрофобним властивостям знижує втрату води в роговому шарі та відновлює належний фізіологічний стан шкіри. Більш того, крем стимулює оновлення епітелію, підтримуючи ідеальне для регенерації тканин мікросередовище.

Активні інгредієнти:

Альфа-ліноленова кислота рослинного походження, комплекс олій – насіння журавлини, авокадо, рису.

Показання

Крем Dermo Q-ORE показаний при всіх дерматологічних відхиленнях, пов’язаних із змінами у захисній оболонці шкіри з подальшим зниженням рівня вологи в шкірі, лущенням та почервонінням. Таким чином, крем дуже корисний у випадках атопічного дерматиту, себорейного дерматиту, псоріазу, екземи, ксерозу (патологічної сухості шкіри) та при почервоніння шкіри. Завдяки тому, що крем має оновлюючі епітелії властивостями, він також показаний для використання після процедур неглибокого хімічного пілінгу.

Спосіб використання

Наноситься на ретельно очищену шкіру обличчя та шиї вранці та ввечері. При сильних проявах сухості або лущення в холодну пору року показано застосування більше 2 разів на день. Крем може бути використаний як основа під макіяж.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.