ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА ДЛЯ ДОМАШНЬОГО ДОГЛЯДУ

Знайди свій ідеальний крем!

LaDi

Нічний крем із ретинолом

Мультифункціональний крем

LaDi

Подушечки LaDi

З м’яким пілінг-ефектом

LaDi

Очищувальний засіб

З гранулами олії жожоба

Regenyal

Regenyal body cream

Крем для тіла

Regenyal

Regenyal sun care SPF 50+

Сонцезахисний крем SPF 50+

Regenyal

Regenyal face cream

Біоревіталізуючий крем для обличчя

DERMO Q-ORE

Omega 3 crema

Відновлюючий крем

Qdermeks

Qdermeks подушечки

Для щоденного використання

Професійна косметика для домашнього догляду

Професійна косметика для домашнього догляду – це косметика, призначена для повноцінного догляду за шкірою саме в домашніх умовах, яка закріплює результати ваших сеансів у косметолога, а також регулярно живить шкіру корисними речовинами. Така косметика передбачає самостійне використання ваших клієнтів. Такі склади готові до застосування, вони вже з ретельно вивіреною певною формулою, призначені для щоденного піклування про шкірний покрив. Вам потрібно тільки правильно вибрати засоби, які будуть вирішувати конкретні проблеми відповідно до типу шкіри ваших клієнтів.
Чим відрізняється професійна косметика для домашнього догляду від тих засобів, які використовуються в салоні? В першу чергу, легкістю використання – ваші клієнти не будуть нічого змішувати самі, дотримуватися пропорцій і звичайно ризикувати помилитися з потрібним обсягом певного препарату, який входить до складу засобу. Все вже готове до безпосереднього застосування, потрібно лише дотримуватись правил та інструкцій, отриманих від вас і регулярно користуватися обраною косметикою, щоб забезпечити потрібний ефект. До того ж, сучасна косметологія може запропонувати для домашнього догляду за шкірою та делікатні засоби.
Такі засоби не вимагають суворого дотримання, наприклад, часу витримки або будь-яких інших складних маніпуляцій, які під силу лише досвідченому фахівцю. І одне з головних питань: яку професійну косметику для домашнього догляду можна вибрати для ваших чарівних клієнтів? На першому місці критерій: все залежить від типу шкіри клієнта та проблем. Але основний догляд повинен включати кілька обов’язкових та важливих етапів: очищення, тонізування, зволоження.
ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОДУКЦІЮ S.I.P.
PHITOGEN?

Залишіть свій емайл і ми надішлемо вам на пошту пакет матеріалів нашої продукції найближчим часом.