ДОМАШНИЙ ДОГЛЯД REGENYAL

REGENYAL sun care SPF 50+

Made by Regenyal Laboratories

Сонцезахисний крем SPF 50+, 50 мл

Сонцезахисний крем з дуже високим рівнем захисту та біоревіталізуючим ефектом.
Підходить для всіх типів шкіри та надає ефективний захист від ультрафіолетового випромінювання UVA та UVB.

Опис

Сонцезахисний крем з дуже високим рівнем захисту та біоревіталізуючим ефектом. SPF 50+ з гіалуроновою кислотою та полівалентним омолоджуючим фактором (PAF). Мелатонін, вітамін С і вітамін Е гарантують захист від пошкоджень, викликаних вільними радикалами, в той час як рослинні компоненти, такі як рута, арніка та ехінацея, зберігають цілісність капілярів та попереджають появу еритеми. Крем підходить для всіх типів шкіри та надає ефективний захист від ультрафіолетового випромінювання UVA та UVB. Вироблений відповідно до інноваційної формули, цей сонцезахисний крем має дуже високий рівень захисту і біоревіталізуючий ефект завдяки гіалуроновій кислоті, що входить до його складу, і полівалентному омолоджуючому фактору (PAF), який в ній міститься.

Гіалуронова кислота стимулює клітинну регенерацію та забезпечує інтенсивне зволоження шкіри. У той же час, полівалентний омолоджуючий фактор дає живильний, активізуючий і зміцнюючий ефект завдяки таким складовим, як мікроскопічні одноклітинні водорості Dunaliella salina і колагену Palmitoyl Tripeptide-5.

Активні інгредієнти

Гіалуронова кислота, Palmitoyl Tripeptide-5, вітамін Е, екстракт календули та бісаболол, екстракти арніки гірської і рути запашної.

Спосіб використання

Крем наноситься перед виходом на сонце на всі відкриті ділянки шкіри. Крем наноситься кожні 2 години і після перебування у воді.