ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

CREMA PELLI PIGMENTATE

Made by Regenyal Laboratories

КРЕМ ДЛЯ ШКІРИ З ПІГМЕНТНИМИ ПЛЯМИ, 50 МЛ

Сучасний безпечний препарат нового покоління для освітлення пігментації. В результаті застосування крему через 4 тижні спостерігається освітлення пігментних плям на 50-80 % незалежно від причин їх виникнення та глибини розташування пігменту у шкірі.

Опис

Гель-контур для очей АНА 4 % має м’яку дію, що відлущує, покращує мікроциркуляцію, тонізує і зволожує шкіру навколо очей. Внаслідок чого зменшуються зморшки, шкіра набуває здорового кольору, стає більш пружною та еластичною.

Гель-контур для очей АНА 4 % рекомендується також для передпілінгової підготовки шкіри. Підготовка до хімічного пілінгу за допомогою Геля-контуру для очей проводиться під контролем лікаря-косметолога, і не менше 7–10 днів.

Активні інгредієнти

Гліколева кислота 10 %, гіалуронова кислота, койєва кислота (фермент грибів Aspergillus), вітамін Е (токоферол), олія зародків пшениці, олія Ши, солодка.

Порядок застосування

Після очищення шкіри за допомогою гелю Sweet Skin Cleansing Gel AHA 5 % вранці і ввечері наносьте достатню кількість засобу на обличчя легкими масажними рухами.

Рекомендується завжди використовувати зволожуючий сонцезахисний крем з високим ступенем захисту Sweet Skin Sunscreen 30 SPF, а також обмежувати час перебування на сонці при використанні кремів або очищуючих засобів на основі гліколевої кислоти.

Запобіжні заходи

Уникати попадання в очі та слизові оболонки. У разі попадання крему у вічі слід промити їх водою. У деяких випадках у перші дні застосування крему може з’явитись легке почервоніння, відчуття пощипування. Це нормальна реакція звикання шкіри до дії гліколевої кислоти, яка зазвичай проходить через 3-4 дні.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.