ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

Siero rivitalizzante

Made by Regenyal Laboratories

ВІДНОВЛЮЮЧА СИВОРОТКА З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ, 60 МЛ

Відновлююча сироватка з гіалуроновою кислотою рекомендована для всіх типів шкіри, але особливо підходить для сухої зневодненої шкіри. Сироватка характеризується унікальною здатністю гідратувати завдяки вмісту гіалуронової кислоти.

Застосування препарату дає змогу підтримувати нормальний рівень зволоження протягом дня.

Опис

Відновлююча сироватка з гіалуроновою кислотою рекомендована для всіх типів шкіри, але особливо підходить для сухої зневодненої шкіри. Сироватка характеризується унікальною гідратуючою здатністю завдяки вмісту гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота – натуральний природний зволожувач: вона виробляється клітинами нашої шкіри, де входить до складу натурального зволожуючого фактора. Одна молекула гіалуронової кислоти здатна утримувати до 500 молекул води протягом тривалого часу, при цьому не позбавляючи вологи нижчі шари. До складу препарату включений фермент молочної сироватки, який забезпечує цільову доставку гіалуронової кислоти до тканин. Використання препарату дозволяє підтримувати нормальний рівень зволоження протягом дня.

Активні інгредієнти

Гіалуронова кислота, вітамін С (аскорбінова кислота), вітамін Е (токоферол), роза центифолія, протеїн шовку, люпин, чебрець.

Порядок застосування

Наносьте зранку і ввечері на обличчя і шию після очищення. 4-5 крапель рівномірно розподіліть на подрібній ділянці шкіри і ніжно масажуйте до повного всмоктування. Продовжуйте виконання своїх звичайних процедур по догляду за шкірою з використанням засобів Sweet Skin.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.