Професійна косметика sweet skin

Melajeune fluid

Made by Regenyal Laboratories

відновлюЮЧА anti-age ЕМУЛЬСІЯ на основі мелатоніну, 50 мл

Відновлююча ANTI-AGE емульсія на основі мелатоніну містить молекулу мелатоніну, що не має аналогів, яка забезпечує ефективний біо-захист клітин від пошкодження вільними радикалами.

Препарат має яскраво виражену антиоксидантну, зволожуючу та регенеруючу дію, помітно скорочує зморшки, сприяє відновленню еластичності та тонусу вашої шкіри, запобігає передчасному старінню.

Опис

Мелатонін відіграє важливу роль у запобіганні старінню: наукові дослідження довели, що ця речовина є найпотужнішою “пасткою” для вільних радикалів.

Відновлююча ANTI-AGE емульсія на основі мелатоніну містить молекулу, що не має аналогів, дія якої подібна до “гормону молодості” – мелатоніну, яка забезпечує ефективний біо-захист клітин від пошкодження вільними радикалами.

До складу емульсії крім рослинного мелатоніну включені зволожуючі та протизапальні компоненти: гіалуронова, фітинова, аскорбінова кислоти, ретинол, олія з виноградних кісточок.

Відновлююча ANTI-AGE емульсія на основі мелатоніну має яскраво виражену антиоксидантну, зволожуючу та регенеруючу дію, помітно скорочує зморшки, сприяє відновленню еластичності та тонусу вашої шкіри, запобігає передчасному старінню.

Активні інгредієнти

Мелатонін, гіалуронова кислота, вітамін Е (токоферол), овес, екстракт виноградних кісточок, фітинова кислота.

Порядок застосування

Наносьте достатню кількість засобу вранці і ввечері на очищену шкіру обличчя і шиї. Завдяки протизапальним властивостям екстракту винограду і мелатоніну, флюїд Меладжун також є ефективним засобом для профілактики і протидії старінню шкіри на ділянках, де вона більш тонка і ніжна (обличчя, шия, декольте), а також для запобігання сонячної еритеми. В останньому випадку засіб слід наносити на цільові ділянки за кілька днів до і під час перебування на сонці (використовуючи його в поєднанні з зволожуючим сонцезахисним кремом з високим ступенем захисту Sweet Skin Sunscreen 30 SPF).

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.