Шановні колеги!

Запрошуємо вас на семінар-практикум “Контурна пластика препаратами Regenyal Idea. Акцент на молодість губ”, який відбудеться 11 листопада у Хмельницькому. 

Спікером семінару буде Уляна Думська, лікарка-дерматокосметолог, членкиня Міжнародного та Українського товариства естетичної медицини, сертифікована тренерка компанії S.I.P. Phitogen.

Дата та час: 11 листопада 2023 року, об 11:00

Адреса: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 46 А

На семінарі Уляна Думська розкриє секрети контурної пластики з використанням препаратів Regenyal Idea та зосередиться на методах створення молодого і природного вигляду губ. Ця подія надасть вам можливість поглибити знання та отримати практичні навички в одній із найактуальніших галузей естетичної медицини.

Для реєстрації та отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефонами:

+380 (66) 603-82-42

або +380 (44) 224-70-11.

Не пропустіть цю унікальну можливість навчитися від видатного спеціаліста та поглибити свої знання у галузі контурної пластики.

З нетерпінням чекаємо на вас на нашому семінарі-практикумі.

З найкращими побажаннями, колектив S.I.P. PHITOGEN

Заявка на участь у семінарі-практикумі

Натискаючи кнопку «Відправити», Ви надаєте згоду на обробку добровільно наданих персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» з маркетинговою, рекламною та будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України для проведення будь-яких інформаційних заходів, отримання рекламних/інформаційних повідомлень, підготовки статистичної інформації, тощо будь-якими способами, у тому числі на внесення Адміністрацією Ваших даних до бази персональних даних, а також на передачу персональних даних третім особам з метою, що зазначена вище, без обмеження строку дії цієї згоди.