Шановні колеги!

Приєднуйтесь до семінару-практикуму від S.I.P. Phitogen у Львові!

Не пропустіть унікальну можливість приєднатись до майстер-класу «Контурна пластика препаратами Regenyal Laboratories» та дізнатися більше про контурну пластику з використанням інноваційних препаратів Regenyal Idea.

Майстер-клас відбудеться 12 грудня 2023 року, об 11:00 за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 9а.

Семінар проведе Уляна Думська, лікарка-дерматокосметологиня, членкиня Міжнародного та Українського товариства естетичної медицини, сертифікована тренерка компанії S.I.P. Phitogen.

На семінарі ви дізнаєтесь про переваги та особливості препаратів Regenyal Idea, які дозволяють створювати молодий і природний вигляд губ. А також попрактикуєтесь у виконанні контурної пластики під керівництвом досвідченого фахівця.

Це чудова нагода підвищити свою кваліфікацію та розширити свої можливості в сфері естетичної медицини.

Для реєстрації та отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефонами:
+380 (66) 603-82-42,
+380 (44) 224-70-11.

Або заповніть спеціальну форму нижче.

Не пропустіть цю унікальну можливість навчитися від видатного спеціаліста та поглибити свої знання у галузі контурної пластики.

З нетерпінням чекаємо на вас на нашому майстер-класі.

З найкращими побажаннями, колектив S.I.P. PHITOGEN

Заявка на участь у майтер-класі

Натискаючи кнопку «Відправити», Ви надаєте згоду на обробку добровільно наданих персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» з маркетинговою, рекламною та будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України для проведення будь-яких інформаційних заходів, отримання рекламних/інформаційних повідомлень, підготовки статистичної інформації, тощо будь-якими способами, у тому числі на внесення Адміністрацією Ваших даних до бази персональних даних, а також на передачу персональних даних третім особам з метою, що зазначена вище, без обмеження строку дії цієї згоди.