ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

CREMA IDRATANTE NUTRIENTE

Made by Regenyal Laboratories

КРЕМ ЗВОЛОЖУВАЛЬНО-ПОЖИВНИЙ (PH 5,5), 50 МЛ.

Використовується для всіх типів шкіри як зволожуючий, пом’якшувальний та заспокійливий крем. При регулярному застосуванні дозволяє оптимально відновити гідроліпідну плівку, стимулює процес регенерації клітин, запобігає утворенню зморшок, сприяє покращенню кольору і текстури шкіри обличчя.

Опис

Крем зволожувально-поживний використовується для всіх типів шкіри як зволожуючий, пом’якшувальний і заспокійливий крем. При регулярному застосуванні дозволяє оптимально відновити гідроліпідну плівку, стимулює процес регенерації клітин, запобігає утворенню зморшок, сприяє покращенню кольору та текстури шкіри обличчя. Завдяки наявності у складі крему: вітамінів А та Е, олії карите, алантоїну та гіалуронової кислоти, крем є чудовим заспокійливим та живильним шкірою засобом, тому особливо рекомендується для сухої та зневодненої шкіри. Рекомендується для домашнього вживання після процедури хімічних пілінгів.

Запобіжні заходи: відсутні.

Активні інгредієнти

Вітамін Е (токоферол), соєвий білок, олія солодкого мигдалю Олія Ши, гамамеліс, гіалуронова кислота.

Порядок застосування

Утром и вечером нанести тонким слоем небольшое количество крема, на предварительно очищенную кожу лица, шеи, декольте. При уходе за кожей после процедуры химического пилинга, следует возобновлять нанесение крема в течение дня по мере необходимости.

Запобіжні заходи

Уникати попадання в очі та на слизові оболонки. У разі попадання крему у вічі слід промити їх холодною водою. У деяких випадках, у перші дні застосування крему може з’явитись легке почервоніння, відчуття пощипування. Ці явища – нормальна реакція звикання шкіри до дії гліколевої кислоти, яка зазвичай проходить мимовільно через 3-4 дні: у цьому випадку не слід збільшувати частоту нанесення препарату до повної адаптації шкіри.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.