ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

CREMA VISO AHA 8 %

Made by Regenyal Laboratories

КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ АНА 8 %, 50 МЛ

Крем рекомендований для нормальної та жирної шкіри. В результаті застосування крему AHA 8 % зменшується кількість і глибина зморшок, шкіра набуває здорового кольору, стає пружною та еластичною.

Крем рекомендується для передпілінгової підготовки під контролем лікаря-косметолога: використовувати не менше 10 днів.

Опис

Крем AHA 8 % рекомендований для нормальної та жирної шкіри. До складу крему, крім 8 % гліколевої кислоти, включені зволожуючі компоненти та антиоксиданти. Крем AHA 8 % виявляє відлущувальну дію, покращує мікроциркуляцію, стимулює вироблення “молодого” колагену, еластину та гіалуронової кислоти в дермі, зволожує та живить шкіру, захищає її від вільних радикалів. В результаті зменшується кількість і глибина зморшок, шкіра набуває здорового кольору, стає пружною та еластичною. Крем рекомендується для передпілінгової підготовки під контролем лікаря-косметолога: використовувати не менше 10 днів.

Активні інгредієнти

Гліколева кислота 8 %, гіалуронова кислота, вітамін Е (токоферол), алое, колаген, кофеїн.

Порядок застосування

Почати застосування препарату рекомендується через день у вечірній час, у міру адаптації шкіри перейти на щоденне застосування: вранці та ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя наносити невелику кількість крему, виключаючи зону очей та губ. У разі надмірної сухості шкіри при застосуванні крему AHA 8 % наносити відновлюючий крем або зволожуючий-поживний крем.

У весняно-літній період при використанні крему AHA 8 % обов’язково щоденне застосування фотозахисного крему із сонцезахисним фактором (SPF) не нижче 20.

Запобіжні заходи

Уникати попадання в очі та на слизові оболонки. У разі попадання крему у вічі слід промити їх холодною водою. У деяких випадках, у перші дні застосування крему може з’явитись легке почервоніння, відчуття пощипування. Ці явища – нормальна реакція звикання шкіри до дії гліколевої кислоти, яка зазвичай проходить мимовільно через 3-4 дні: у цьому випадку не слід збільшувати частоту нанесення препарату до повної адаптації шкіри.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.