ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

CREMA VISO AHA 20 %

Made by Regenyal Laboratories

КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ АНА 20 %, 50 МЛ

Крем рекомендований для потовщеної жирної шкіри з нерівною поверхнею при гіперкератозі. Цей крем створений з використанням особливої технології, що сприяє поступовому вивільненню гліколевої кислоти протягом 12 годин. Регулярне застосування крему сприяє глибокому оновленню шкіри, стимуляції обмінних процесів у клітинах.

Опис

Крем AHA 20 % рекомендований для потовщеної жирної шкіри з нерівною поверхнею при гіперкератозі. Цей крем створений з використанням особливої технології, що сприяє поступовому вивільненню гліколевої кислоти протягом 12 годин. Регулярне застосування крему сприяє глибокому оновленню шкіри, стимуляції обмінних процесів у клітинах.

Крем AHA 20 % виявляє відлущувальну дію, стимулює вироблення “молодого” колагену, еластину та гіалуронової кислоти в дермі, зволожує та живить шкіру, захищає її від вільних радикалів. В результаті зменшується кількість і глибина зморшок, шкіра набуває здорового кольору і текстури, стає пружною та еластичною. Крем рекомендується для передпілінгової підготовки під контролем лікаря-косметолога: використовувати щонайменше 10 днів.

Активні інгредієнти

Гліколева кислота 20%, гіалуронова кислота, олія солодкого мигдалю, вітамін Е (токоферол), соєва олія, колаген.

Порядок застосування

Після очищення шкіри за допомогою гелю Sweet Skin Cleansing Gel AHA 5 % вранці і ввечері наносьте достатню кількість засобу на обличчя і шию легкими масажними рухами.

Запобіжні заходи

Рекомендується завжди використовувати зволожуючий сонцезахисний крем з високим ступенем захисту Sweet Skin Sunscreen 30 SPF, а також обмежувати час перебування на сонці при використанні кремів або очищувальних засобів на основі гліколевої кислоти.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.