ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

CREMA VISO AHA 12 %

Made by Regenyal Laboratories

КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ АНА 12 %, 50 МЛ

Крем рекомендований для шкіри змішаного типу та для жирної, пористої шкіри з нерівною поверхнею. В результаті застосування крему AHA 12 % зменшується кількість і глибина зморшок, шкіра набуває здорового кольору, стає пружною та еластичною.

Крем рекомендується для передпілінгової підготовки під контролем лікаря-косметолога: використовувати щонайменше 10 днів.

Опис

Крем AHA 12 % рекомендований для шкіри змішаного типу та для жирної пористої шкіри з нерівною поверхнею. До складу крему, крім 12% гліколевої кислоти, включені зволожуючі компоненти та антиоксиданти. Крем AHA 12 % виявляє відлущувальну дію, покращує мікроциркуляцію, стимулює вироблення “молодого” колагену, еластину та гіалуронової кислоти в дермі, зволожує та живить шкіру, захищає її від вільних радикалів. В результаті зменшується кількість і глибина зморшок, шкіра набуває здорового кольору, стає пружною та еластичною.

Крем рекомендується для передпілінгової підготовки під контролем лікаря-косметолога: використовувати щонайменше 10 днів.

Активні інгредієнти

Гліколева кислота 12 %, гіалуронова кислота, вітамін Е (токоферол), колаген, ромашка.

Порядок застосування

Почати застосування препарату рекомендується через день у вечірній час, у міру адаптації шкіри перейти на щоденне застосування: вранці та ввечері на попередньо очищену шкіру обличчя наносити невелику кількість крему, виключаючи зону очей та губ. У разі подразнення або зайвої сухості шкіри рекомендується наносити крем, що відновлює, або зволожуюче-поживний крем. Якщо вищезазначені явища продовжують турбувати, рекомендується використання кремів з нижчою концентрацією АНА – перейдіть на крем AHA 8 %.

У весняно-літній період при використанні крему AHA 12 % обов’язкове щоденне застосування фотозахисного крему із сонцезахисним фактором (SPF) не нижче 30.

Запобіжні заходи

Уникати попадання в очі та на слизові оболонки. У разі попадання крему у вічі слід промити їх холодною водою. У деяких випадках, у перші дні застосування крему може з’явитись легке почервоніння, відчуття пощипування. Ці явища – нормальна реакція звикання шкіри до дії гліколевої кислоти, яка зазвичай проходить мимовільно через 3-4 дні: у цьому випадку не слід збільшувати частоту нанесення препарату до повної адаптації шкіри.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.