Шановні колеги!

Запрошуємо вас на захід, який відбудеться 9 листопада в Запоріжжі. Це буде конференція на тему “Секрети біоріволюметрії”. Конференція буде цікавою для всіх, хто цікавиться сучасними методами та можливостями біоріволюметрії у дерматології та косметології.

 

Спікером конференції буде Кіра Вардосанідзе, досвідчений лікар-дерматолог, сертифікований тренер.

Конференція відбудеться 9 листопада о 10:00.
Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 30.

 

Тематичний план конференції:

  • Можливості біоріволюметрії при інволюційних змінах.
  • Протоколи роботи на відновлення ПЖК.
  • Аугментація і відновлення форми губ.
  • Комбінація з сучасними методами anti-age терапії.

 

Участь у цій конференції допоможе вам розширити свої знання та навички в сфері біоріволюметрії, а також відкрити нові можливості для вашої практики. Будьте готові до захоплюючих доповідей та обміну досвідом з провідними фахівцями.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за телефоном: +38 (044) 224-70-11

Для реєстрації у списку учасників, будь ласка, заповніть форму заявки на участь у конференції нижче.

 

Ми сподіваємося бачити вас на нашій конференції, де ми разом розкриємо секрети біоріволюметрії та поділимося передовими знаннями.

З найкращими побажаннями, колектив S.I.P. PHITOGEN

Заявка на участь у конференції

Натискаючи кнопку «Відправити», Ви надаєте згоду на обробку добровільно наданих персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» з маркетинговою, рекламною та будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України для проведення будь-яких інформаційних заходів, отримання рекламних/інформаційних повідомлень, підготовки статистичної інформації, тощо будь-якими способами, у тому числі на внесення Адміністрацією Ваших даних до бази персональних даних, а також на передачу персональних даних третім особам з метою, що зазначена вище, без обмеження строку дії цієї згоди.