ПРОФЕСІЙНА КОСМЕТИКА SWEET SKIN

CONTORNO OCCHI AHA 4 %

Made by Regenyal Laboratories

ГЕЛЬ-КОНТУР ДЛЯ ОЧЕЙ AHA 4 % (PH 3,5), 30 МЛ

Гель-контур має м’яку дію, що відлущує, покращує мікроциркуляцію, тонізує і зволожує шкіру навколо очей. Внаслідок чого зменшуються зморшки, шкіра набуває здорового кольору, стає більш пружною та еластичною.

Також гель-контур рекомендується для передпілінгової підготовки шкіри. Підготовка до хімічного пілінгу за допомогою гель-контуру для очей проводиться під контролем лікаря-косметолога, і не менше 7-10 днів.

Опис

Гель-контур для очей АНА 4 % має м’яку дію, що відлущує, покращує мікроциркуляцію, тонізує і зволожує шкіру навколо очей. Внаслідок чого зменшуються зморшки, шкіра набуває здорового кольору, стає більш пружною та еластичною.

Гель-контур для очей АНА 4 % рекомендується також для передпілінгової підготовки шкіри. Підготовка до хімічного пілінгу за допомогою Геля-контуру для очей проводиться під контролем лікаря-косметолога, і не менше 7–10 днів.

Активні інгредієнти

Гліколева кислота 4%, гліциризинова кислота (екстракт кореня солодки), вітамін Е (токоферол), гамамеліс, гінко білоба.

Порядок застосування

Даний засіб слід вранці та ввечері наносити на шкіру в області навколо очей легкими рухами.

Рекомендується завжди використовувати зволожуючий сонцезахисний крем з високим ступенем захисту Sweet Skin Sunscreen 30 SPF, а також обмежувати час перебування на сонці при використанні кремів або очищуючих засобів на основі гліколевої кислоти.

Запобіжні заходи

Уникати попадання в очі та на слизові оболонки. У разі влучення гелю-контуру в очі слід промити їх водою. У деяких випадках, у перші дні застосування гелю-контуру може з’явитись легке почервоніння, відчуття пощипування. Це нормальна реакція звикання шкіри до дії гліколевої кислоти, яка зазвичай проходить через 3-4 дні.

У сонячний період року після нанесення гелю-контуру для очей АНА 4 % обов’язково рекомендується подальше застосування фотозахисного крему з сонцезахисним фактором не менше ніж SPF 30.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.