ДОМАШНИЙ ДОГЛЯД REGENYAL

REGENYAL face cream

Made by Regenyal Laboratories

БІОРЕВІТАЛІЗУЮЧИЙ КРЕМ ДЛЯ ОСОБИ З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ (0,2%), 50 МЛ

Призначений для домашньої терапії та підтримки ефекту після хімічних та механічних пілінгів, лазерного шліфування, біоревіталізації, мезотерапії, контурної пластики, будучи їх логічним продовженням.

Опис

Regenyal крем максимально зволожує шкіру, запобігаючи лущенню, пов’язаному з ксерозом. завдяки вищезгаданим властивостям крем призначений для профілактики всіх шкірних патологій, таких як іхтіоз або атопічний дерматит, що змінюють рівень вологи у шкірі.

Зв’язок між гіалуроновою кислотою та відповідними активними компонентами робить крем Regenyal кращим для підтримуючої терапії після внутрішньошкірних та/або біоревіталізуючих процедур.

Ексклюзивний комплекс PAF, що складається з трьох інноваційних молекул: трипептиди, рослинні екстракти та антиоксиданти – сприяє ефективному приросту клітин та покращенню обміну речовин у них.

Активні інгредієнти

Гіалуронова кислота (0,2%), Palmitoyl Tripeptide-5, вітамін Е, екстракт ехінацеї, олія жожоба, екстракти арніки гірської і рути запашної.

Спосіб використання

Наноситься на ретельно очищену шкіру обличчя та шиї вранці та ввечері. При сильних проявах сухості, стягнутості, дискомфорту після процедур, що ушкоджують, показано застосування більше 2 разів на день за потребою.