Професійна косметика sweet skin

АКТИВ C Біостимулятор ACTIVE С (VIT. С) – BIOSTIMOLATORE

Made by Regenyal Laboratories

АКТИВ C Біостимулятор ACTIVE С (VIT. С) – BIOSTIMOLATORE (3 флакони Х 10 мл)

Сироватка на основі вітаміну C в чистому вигляді, ідеально підходить для запобігання та протидії старінню шкіри. Захищає шкіру від окисних пошкоджень, а також від вільних радикалів внаслідок впливу чинників навколишнього середовища. Крім того, сприяє синтезу колагену і активізує процеси відновлення шкірних тканин завдяки протизапальним і антиоксидантним властивостям вітаміну С.

Ідеально підходить

Для шкіри зі зниженим тонусом, зморшками й іншими змінами внаслідок фотостаріння.

Активні інгредієнти

Вітамін С (аскорбінова кислота), вітамін Е (токоферол), гіалуронова кислота, гліколева кислота 3,5 %.

Порядок застосування

Розкрийте герметичні покриття білого кольору і натисніть червону кнопку, ретельно струшуючи флакон до повного розчинення вмісту. Зніміть ковпачок і за допомогою дозатора нанесіть на обличчя та шию засіб рівномірно розподіляючи його по поверхні. Після розкриття кожного флакона активний інгредієнт зберігається в незмінному стані протягом 10 днів. Цей засіб можна використовувати вранці та ввечері перед виконанням звичайних процедур догляду за шкірою з використанням засобів Sweet Skin.

Рекомендується завжди використовувати зволожуючий сонцезахисний крем з високим ступенем захисту Sweet Skin Sunscreen 30 SPF, а також обмежувати час перебування на сонці при використанні кремів або засобів для чищення на основі гліколевої кислоти.

Залишилися питання?

Вкажіть свій номер телефону, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом.