Пошук якісних препаратів для біоревіталізації та контурної пластики за доступною ціною може бути складним завданням, яке вимагає великих зусиль та часу. Але з акцією від BioMedical Group (S.I.P.Phitogen) вам не потрібно шукати далі!

З 24 квітня по 13 травня 2024 року включно ми оголошуємо акцію, яка дозволить вам – майстрам сфери естетичної медицини та краси – придбати професійні універсальні препарати від відомого італійського виробника Fidia Farmaceutici S.P.A. зі значними знижками.

У цей період на вас чекають наступні вигідні пропозиції:

 

 

Окреме слово про бальзам для губ. IAL-System LIPSTICK – це косметичний засіб на основі натрієвої солі гіалуронової кислоти, як основного компонента. Завдяки гіалуроновій кислоті, цей бальзам працює там, де інші безсилі – підтримує природне відновлення шкірного бар’єра губ при пошкодженнях, тріщинках або пересиханні. IAL-System LIPSTICK надає губам пом’якшувальну, антиоксидантну та захисну дію.

Це ваша унікальна можливість оновити асортимент високоякісними безпечними препаратами на основі гіалуронової кислоти фармацевтичного класу, які забезпечують ефективні результати та задоволення ваших клієнтів, без побічних явищ. Постулат виробника – не нашкодити пацієнту!

Для отримання додаткової інформації та замовлення продукції звертайтеся до наших менеджерів за телефонами:

 

Дякуємо, що обираєте якість та професіоналізм разом з BioMedical Group та Fidia Farmaceutici.

Важливо: акція діє на території України, окрім Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, територій, тимчасово непідконтрольних Україні, а також місцевостей, на територію яких доставка ускладнена.

*Знижки діють при наявності товару на складі від ціни вказаної в діючому прайс-листі продавця.