Краса – це обіцянка щастя.

                                                        Фрідріх Ніцше

Компанія “S.I.P. PHITOGEN” – ексклюзивний дистриб’ютор на території України засобів для естетичної медицини та косметології. Представляємо бренди провідних європейських виробників – Regenyal Laboratories (Italy), FIDIA Farmaceutici (Italy), Belladerm (Latvia).

“S.I.P. PHITOGEN” входить до складу міжнародного екологічного проекту Green Injections («Зелені ін’єкції»), що визначає новий стандарт безпеки ін’єкційних препаратів, екологічності виробництва та технік їх застосування для отримання натурального результату та корекції.

Поняття «ЕКОЛОГІЧНІСТЬ» та «НАТУРАЛЬНІСТЬ» останнім часом стали основними, коли йдеться про безпеку в естетичній косметології. У 2012 році на світовий рівень виходить новий міжнародний стандарт безпеки ін’єкційних препаратів Green Injections. Міжнародний спільний проект “ЕКОЛОГІЯ КРАСИ” очолили такі компанії-лідери:

Вони є творцями методів біоревіталізації та біореволюметрії. В основу їхньої діяльності лягли наукові дослідження та сучасні технології виробництва косметичних та медичних препаратів. Екологічність – ціла філософія, заснована на розумінні того, що здоров’я людини залежить від навколишнього середовища і що в умовах поганої екології всі зусилля з омолодження не дають очікуваного результату. Важливо знати, де і як вироблено продукт, який допоможе продовжити Вашу молодість, чи відповідає процес виробництва екологічним стандартам. З цього і починається ЕКОЛОГІЯ КРАСИ І МОЛОДОСТІ. Ми працюємо з косметичними препаратами найвищого класу від провідних світових виробників:

  • IAL-system
  • IAL-system ACP
  • IAL-system DUO
  • Regenyal Ideа
  • Regenyal Idea Lips
  • Regenyal Idea Bio-expander
  • Regenyal Idea Super
  • Bioregen
  • Sweet Skin

На сьогоднішній день препарати на основі гіалуронової кислоти, біоревіталізанти, філери, біореволюметрики як «екологічні ін’єкції» визнані лідируючими у світі з точки зору безпеки та ефективності. Новий стандарт якості очищення гіалуронової кислоти надала Fidia Farmaceutici і заявила про те, що препарат може і повинен бути ще безпечнішим та містити ще меншу кількість залишкових домішок, ніж допустимо згідно з євростандартами. Адже помилково думати, що гіалуронова кислота сама собою є чистим продуктом. Справа саме у ступені її очищення. Залишені при неякісній фільтрації домішки надають на клітини тканин агресивний вплив, такі як, наприклад, алергічні реакції, свербіж, набряклість, відторгнення продукту, капсулювання, ущільнення в місцях введення та інше. Повне вилучення таких симптомів дають препарати компанії “S.I.P. PHITOGEN”.