Серія філерів Regenyal Idea є спільною розробкою компанії Regenyal Laboratories та компанії Fidia Farmaceutici, що використовуються при контурній пластиці обличчя.

Основні характеристики:

  •  Абсолютна чистота
  •  Мінімальна концентрація BDDE
  •  Відсутність незв’язаної ГК
  •  Висока в’язкоеластичність
  •  Хороша екструзія
  •  Висока біосумісність із тканинами

Філери на основі гіалуронової кислоти застосовуються для корекції обличчя: вирівнювання складок і зморшок, підняття вилиць, зони підборіддя, корекції форми губ та збільшення їх обсягу. Філер вводиться підшкірно у необхідну ділянку обличчя. Пацієнти отримують не просто корекцію наповнювачами, а поліпшення якісних показників шкіри. Серія філерів Regenyal Idea – це ідеальний матеріал для корекції обличчя.

green-injections

При створенні філерів Regenyal Idea застосовується така сама гіалуронова кислота, яка використовується для виробництва IAL-System та IAL-System ACP – препаратів, відомих своєю високою якістю та ступенем очищення. Різна довжина ланцюжків гіалуронової кислоти забезпечує створення структури високої складності, стійкої до розкладання. Ретикуляція між макромолекулами гіалуронової кислоти з формуванням тривимірного простору відбувається за допомогою агента, що зшиває (BDDE).

Филлер Regenyal Super Idea

Филлер Regenyal Super Idea

Regenyal Super Idea

Regenyal Super Ideaце монофазний внутрішньодермальний філер (концентрація ГК 25 мг/г), який отримується внаслідок тривалого процесу утворення перехресних зв’язків при низьких температурах. Змінюючи параметри утворення перехресних зв’язків (час і температуру) та концентрацію ГК з різною молекулярною масою (1 М Дальтон та 2 М Дальтон), можна отримати продукт високої концентрації з низьким вмістом BDDE.

Філлер Regnyal Super Idea вводиться в глибокі шари шкіри: гіподерму та область над періостом. Рекомендується для відновлення природного об’єму вилиць та підборіддя при контурній пластиці.

Показання для застосування: відновлення природного обсягу в зоні вилиць, зоні підборіддя при процедурі корекції обличчя

.