Серія філерів Regenyal Idea є спільною розробкою компанії Regenyal Laboratories та компанії Fidia Farmaceutici, що використовуються при контурній пластиці обличчя.

Основні характеристики:

  •  Абсолютна чистота
  •  Мінімальна концентрація BDDE
  •  Відсутність незв’язаної ГК
  •  Висока в’язкоеластичність
  •  Хороша екструзія
  •  Висока біосумісність із тканинами

Філери на основі гіалуронової кислоти застосовуються для корекції обличчя: вирівнювання складок і зморшок, підняття вилиць, зони підборіддя, корекції форми губ та збільшення їх обсягу. Філер вводиться підшкірно у необхідну ділянку обличчя. Пацієнти отримують не просто корекцію наповнювачами, а поліпшення якісних показників шкіри. Серія філерів Regenyal Idea – це ідеальний матеріал для корекції обличчя.

green-injections

При створенні філерів Regenyal Idea застосовується така сама гіалуронова кислота, яка використовується для виробництва IAL-System та IAL-System ACP – препаратів, відомих своєю високою якістю та ступенем очищення. Різна довжина ланцюжків гіалуронової кислоти забезпечує створення структури високої складності, стійкої до розкладання. Ретикуляція між макромолекулами гіалуронової кислоти з формуванням тривимірного простору відбувається за допомогою агента, що зшиває (BDDE).

Филлер Regenyal Idea

Филлер Regenyal Idea

Regenyal IdeaRegenyal Idea – монофазний внутрішньодермальний філер на основі гіалуронової кислоти 25 мг/мл, який не містить залишків білка. Використовується для отримання оптимального результату під час корекції обличчя.

Різна довжина ланцюжків гіалуронової кислоти (ГК 2 М Дальтон та 1 М Дальтон) забезпечує створення структури високої складності, стійкої до розкладання.

Монофазний філер Regenyal Idea дозволяє забезпечити постійну щільність з рівномірним розподілом поперечних зв’язків, мінімізуючи ризики виникнення запальних процесів та негативних побічних реакцій після процедури біоревіталізації, які часто виникають під час використання матеріалів із непостійною в’язкістю та щільністю.

Зони застосування: зона вилиць, куточки рота, зона нижче вилиць, зона підборіддя, носогубна зона