Подорожуй та навчайся з S.I.P Phitogen!

Стамбул 2019 (1080х1080)_ук

Подорожуй та навчайся з S.I.P Phitogen!

Успішний досвід організації та проведення практичних семінарів, тренінгів та конгресів від ексклюзивного українського дистриб`ютора препаратів для естетичної медицини та косметології показав, що з S.I.P Phitogen працюють тільки справжні професіонали.

Спеціально для Вас ми підготували цікаву професійну поїздку, що дозволить адаптувати процес навчання на новий рівень. 16-го лютого 2019 року в одному з найбільших мегаполісів Європи – Стамбулі, S.I.P Phitogen запрошує Вас до практичного курсу в клініці Доктора Альп Мамака (Dr. Alp Mamak) Під його особистим керівництвом будуть розкриті секрети авторських методик мистецтва естетичної краси. Даний формат тренінгу стане нагодою цікаво й продуктивно провести час з гуру своєї справи.

Альп Мамак (Alp Mamak) – перший турецький лікар, який був прийнятий в Американську Академію Естетичної Медицини та нагороджений дипломом з відзнакою. Має понад 10 років досвіду роботи в області естетичної медицини та свою власну клініку ALPMAMAK.MD (http://www.alpmamak.com/). Взяв активну участь в еволюції косметології й естетичної медицини та запатентував особисту передову техніку, з якою з радістю поділиться з українськими колегами!

Програма поїздки охоплює:

• переліт Київ – Стамбул – Київ;

• теоретичну та практичну частини (майстер-клас);

• обід/кава-брейк;

• супровід перекладача протягом всього навчання;

• відеозапис у подарунок.

За додатковою інформацією та питаннями звертатись до менеджерів проекту за телефоном:

(050) 391-50-50, (050) 337-07-12, (050) 388-59-59.

Не забувайте стежити за новинами на нашій сторінці у Facebook @sip.phitogen.ukraine та на сайті компанії http://phitogen.in.ua/