Двофазні пілінги Sweet Skin Peel

Sweet Skin Peel – це запатентований Комплекс αβ (гліколева, молочна, саліцилова та мигдальна кислоти), а також спеціальні активні компоненти. Особливість формули полягає в тому, що використовується не одна кислота, а суміш кислот та активних інгредієнтів, які працюють у синергії, що забезпечує:

● максимальну ефективність;
● зниження кількості активних інгредієнтів без втрати результативності з одного боку та зниження ймовірності розвитку ускладнень з іншого;
● можливість індивідуального підбору терапії;
● ефективне вирішення завдань, які погано піддаються корекції за допомогою «чистого» гліколевого пілінгу (гіперпігментація, вугрі)

Складові Swet Skin Peel

ФАЗА 1. Комплекс αβ (гліколева, мигдальна, молочна та саліцилова кислоти) різної концентрації: 10–40 %; рН 1,8-3,5, залежно від виду пілінгу:
● відлущують роговий шар;
● делікатно стимулюють базальний шар епідермісу;
● стимулюють фібробласти дерми;
● посилюють мікроциркуляцію тканин;
● готують шкіру до проникнення активних речовин, що містяться у 2-й фазі.
ФАЗА 2. Рослинні біостимулятори, антиоксиданти, антисеборейні та протизапальні речовини, що відбілюють компоненти (залежно від виду пілінгу):
● підвищують рН і дозволяють уповільнити проникнення кислот;
● збільшують час впливу пілінгу при одночасному зниженні його агресивності;
● здійснюють специфічний терапевтичний вплив відповідно до поставленого завдання.

КОМПЛЕКС αβ

ГЛІКОЛЕВА КИСЛОТА

Кислота помірної сили (РК 3,83), руйнує зв’язки між кератиноцитами, чим стимулює процес відлущування рогових конвертів, а також підвищує проникність шкіри для інших речовин. Повторні процедури призводять до зменшення товщини рогового шару, збільшення товщини епідермісу та дерми, ущільнення рогового шару та відновлення бар’єрних функцій епідермісу, збільшення вмісту колагену та глюкозаміногліканів у дермі. При застосуванні у суміші з іншими речовинами відіграє роль «провідника», дозволяючи їм проникати глибше у шкіру. Стимулюючий вплив на клітини шкіри здійснює опосередковано, за допомогою утворення цитокінів.

САЛІЦИЛОВА КИСЛОТА

Має активну кератолітичну та яскраво виражену антисептичну дію та посилює проникнення інших топічних речовин. Здійснює сильний стимулюючий вплив на фібропласти за допомогою утворення Fibroblast grow-factor. Крім того, інтенсивно впливає на зародковий шар епідермісу.

МОЛОЧНА КИСЛОТА

Є складовою так званого NMF (natural moisturizing factor, або натурального зволожуючого фактора) – це одна з речовин, необхідних для підтримки нормального процесу гідратації. Прискорює природний процес клітинного оновлення, а також відлущування шкіри, діючи більш делікатно, ніж гліколева кислота.

МИГДАЛЬНА КИСЛОТА

Дана альфа-гідроксикислота призначена для пом’якшення поверхневих типів пілінгу, оскільки значний розмір молекули не дозволяє їй проникати в глибину, обмежуючи таким чином сферу її дії верхніми шарами епідермісу. Підходить для найбільш чутливих типів шкіри, оскільки викликає незначне почервоніння і печіння. При низькій концентрації відрізняється надзвичайною надійністю та делікатністю та надає шкірі щільності та блиску.

SWEET SKIN PELLI NORMALI —  ПІЛІНГ ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ ШКІРИ

Призначений для терапії початкових проявів фотостаріння, для проведення поверхневого пілінгу у пацієнтів із нормальною шкірою для освіження кольору та покращення її текстури.

Склад:

1 фаза — АХА 25%, pH 2.2

2 фаза — Пантенол, екстракт троянди, аскорбінова кислота, ретиніл пальмітат, розчинний колаген, токоферил ацетат, серин, натрію лактат, глюкоза, алантоїн, гінкго білоба, зелений чай, сорбінова кислота.

SWEET SKIN PELLI  SENSIBILI — ПІЛІНГ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ

Призначений для терапії початкових проявів фотостаріння, для проведення поверхневого пілінгу у пацієнтів з тонкою та/або чутливою шкірою для освіження кольору та покращення її текстури.

Склад:

1 фаза — АХА 15%, pH 3.2

2 фаза — Пантенол, екстракт троянди, аскорбінова кислота, розчинний колаген, токоферил ацетат, сорбітол, гліцин, глюкоза, натрію гіалуронат, алантоїн, аптечна ромашка, гінкго білоба, гамамелія віргінська, екстракт чорниці.

SWEET SKIN PEEL FORTE — ПІЛІНГ ПОСИЛЕНА ФОРМУЛА

Застосовується за наявності вираженого фотостаріння. Дана формула має більш інтенсивний вплив, порівняно з SCULPTURA PEEL для нормальної шкіри та призначається для більш щільної шкіри.

Склад:

1 фаза — АХА 40%; pH 1.8

2 фаза — Пантенол, екстракт троянди, аскорбінова кислота, бісабол ретиніл пальмітат, розчинний колаген, токоферил ацетат, серин, сорбітол, сорбінова кислота, глюкоза, гліцин, натрію гіалуронат, алантоїн, екстракт зеленого чаю, гінкго білоба.

SWEET SKIN PEEL — ПІЛІНГ ДЛЯ ШКІРИ З АКНЕ

Делікатний та ефективний, цей пілінг є дієвою допомогою в амбулаторній терапії у разі лікування шкіри з акне (угрів).

Склад:

1 фаза — АХА 15%; pH 2.4

2 фаза — Шавлія лікарська, лопух, олеанолова кислота, нордигідрогаяретова кислота, пантенол, екстракт троянди, аскорбінова кислота, ретиніл пальмітат, токоферил ацетат.

SWEET SKIN PEEL — ПІЛІНГ ДЛЯ ШКІРИ З ДИСХРОМІЄЮ

Використовується в комплексній терапії гіперпігментації шкіри різного походження. Агенти з прямою відбілюючою дією, включені у формулу пілінгу, доставляються під час процедури безпосередньо до клітин-мішеней, що суттєво збільшує ефективність освітлення плям безпосередньо після процедури та, крім того, запобігає розвитку постпілінгової гіперпігментації.

Склад:

1 фаза — АХА 30%; pH 2.0

2 фаза — Арбутин, глабридин, койєва кислота, аскорбінова кислота, ретиніл пальмітат, токоферил ацетат, фермент аспергіллус, сорбінова кислота, глюкоза, гліцин, гіалуронат натрію, алантоїн.